افزایش مشتریان و بازدیدکنندگان سایت
۹۷/۰۹/۲۸
طراحی اپلیکیشن موبایل
۹۷/۱۰/۰۱

آموزش طراحی سایت

CMS به معنی سیستم مدیریت محتوا یا همان پنل مدیریت یک وبسایت است. طی سالهای اخیر CMS های بسیاری معرفی شده اند که به صورت کاملا رایگان و متن باز در اختیار عموم قرار گرفته اند. شناخته شده ترین CMS های رایگان عبارتند از وردپرس، جوملا و دروپال.  CMS اختصاصی یعنی این پنل مدیریت و معماری دیتابیس تنها برای شما و متناسب با نیازهای وبسایت شما طراحی شده است.
یکی از مهمترین فاکتورهایی که در یک CMS‌ اختصاصی همواره مورد توجه قرار میگیرد امنیت بالای آن است. این امنیت ناشی از اختصاصی بودن کدها و عدم اطلاع سایرین از پشت پرده سایت است. تصور کنید که سایت شما به زبانی جدید که هیچ کس در دنیا بلد نیست نوشته شده باشد، در نتیجه جاسوسی از آن بسیار سخت خواهد بود.
طراحی گرافیکی سایت عاملی است که نقشی بسیار مهم در جذب مخاطبان به سایت ایفا می‌کند. پس از مراجعه‌ی مخاطبان به سایت و پیش از آن که فرصت کنند تا محتوای سایت را بررسی کنند، این طراحی گرافیکی است که یک پیش‌زمینه‌ی ذهنی ناخواسته از کیفیت سایت در ذهن ایجاد می‌کند. یک گرافیک جذاب و با استفاده از عناصر و رنگ‌بندی‌های جذاب و متناسب با کسب و کار، می‌تواند نقشی مهم در نگهداری و افزایش اشتیاق بازدید کننده داشته باشد.

//]]>