Telegram: @oxinfd

Mobile: 09125771530

طراحی سایت

طراحی سایت

 

شرکت آتیه گستران اکسین طی سالهای فعالیت خود به عنوان یكی از مطرح ترین شركت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات، توانسته با بهره گیری از خلاقیت نیروهای كار آمد و متخصص خود و با استفاده از آخرین تكنولو‍ژی های روز دنیا، خدمات كارساز و مؤثری را در زمینه دولت الكترونیك برای تمامی كاربران در سطح كشور فراهم سازد.

از مهمترین راهكارها و سیاستهای ما در مسیر پیشرفت، نیازسنجی دقیق سازمانی، تحلیل عمیق از نیازها، ارزیابی عملیات سازمانی و ارائه راه حل های نوین در جهت كاهش هزینه ها ، بهینه سازی خدمات الكترونیكی و سفارشی كردن سیستم ها جهت هماهنگی با سازمان مورد نظر و پشتیبانی نزدیك و منظم می باشد.

طراحی سایت در اکسین، به صورت اختصاصی و بر اساس نیاز و سلیقه شما انجام می شود. همچنین با توجه به نفوذ روزافزون دستگاه های تلفن همراه هوشمند و دسترسی بیشتر کاربران به وب سایت ها از طریق تلفن های همراه و تبلت، سایت های ارائه شده دارای طراحی کاملا واکنشگرا می باشند به طوری که نمایش آن ها در تمام دستگاه های استاندارد موجود، منطبق و با کاربری آسان است.

در کدنویسی قالب وب سایت نیز تمامی اصول اصلی سئو در کد نویسی مطابق با استانداردها رعایت می شود.

خط مشی اکسین ارائه خدمات طراحی سایت، با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن است تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان خود را فراهم آورد. زبان برنامه نویس تخصصی اکسین PHP می باشد و سایت ها را از پایه و یا سیستم های مدیریت محتوا نظیر جوملا، وردپرس، دروپال، مجنتو، اپن کارت، پرستاشاپ و سایر سیستم های مدیریت محتوا پیاده سازی می نماید.

آدرس: تهران، خیابان بنی هاشم، پلاک 212، واحد 5
تلفن: 22500970 - 22314828 - 22503444
تمامی حقوق این وب سایت نزد گروه فناوری اطلاعات اکسین محفوظ می باشد.