طراحی سایت و پشتیبانی سایت شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا

طراحی سایت و پشتیبانی سایت شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا

با گسترش تکنولوژی بسیاری از مردم جهان برای اطلاع از اخبار بروز دنیا بخصوص اخبار ورزشی به جستجو در اینترنت می پردازند چراکه نشریات کاغذی جای خود را به نشریات اینترنتی و الکترونیکی داده اند و کمتر هزینه ای برای چاپ و نشر روزنامه صرف می شود. به دلیل این که ورزش در جامعه امروز از اهمیت فراوانی برخوردار است و همچنین با وجود تنوع رشته های ورزشی و طرفداران و علاقه مندان به آن ها داشتن چنین سایت هایی مورد توجه قرار گرفته است. سایت های ورزشی همانند رشته های ورزشی از تنوع بالایی برخوردار بوده و تقریبا در هر زمینه ی ورزشی می توان یک سایت ایده آل و مناسب طراحی کرد. اغلب باشگاه های ورزشی، تیم های ورزشی کوچک و بزرگ و تمامی افراد حقیقی و حقوقی می توانند یک سایت ورزشی داشته باشند.

طراحی سایت ورزشی می تواند نیاز بسیاری از افرادی که به دنبال اطلاعات ورزشی و یا محصولات ورزشی هستند را برطرف کند. با توجه به وجود تعداد بالای سایت های ورزشی، طراحی سایتی موفق است و دارای بازدید بالاتری است که بروز رسانی، ثبت خبرها و اطلاعات آنلاین را همیشه بروز نگه دارد. شرکت آتیه گستران اکسین با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت و پشتیبانی سایت ها ورزشی خدمات حرفه ای و تخصصی خود را خدمت علاقمندان ارائه می دهد.

ضروریات طراحی سایت ورزشی

از موارد مهمی  که در طراحی سایت ورزشی باید حائز اهمیت می باشد، معرفی کامل باشگاه ورزشی و ورزشی می باشد که در زمینه آن قرار است فعالیت اینترنتی انجام دهیم تا کاربران توصیف کامل و مناسبی از باشگاه ورزشی داشته باشند.یک سایت ورزشی باید از محیط گرافیکی جذاب متناسب با فعالیت و رشته ورزشی برخوردار باشد تا منجر به جذب مخاطب شود. در طراحی سایت ورزشی می توان بخش هایی برای معرفی باشگاه و خدمات قابل ارائه باشگاه ورزشی در نظر گرفت.

یک سایت ورزشی نیازمند بخشی به نام اخبار می باشد تا به بتواند به عنوان منبعی موثق اطلاعاتی کامل و صحیح را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. قرار دادن بخش هایی همانند معرفی کادر ورزشی و ورزشکاران به نام باشگاه، امتیازت و افتخارات باشگاه در نیز می تواند که در جذب مخاطب نقش بسزایی دارد، همچنین با افزودن بخش هایی مانند نظرسنجی از افراد در مورد موضوعات مختلف، اطلاع رسانی های متدوال در مورد مسابقات، فرم ها عضویت در باشگاه، امکانات و تجهیزات باشگاه، نمایش نتایج آنلاین مسابقات ورزشی و سایر فعالیت های مرتبط به باشگاه را در اختیار مخاطبان سایت قرار داد.

بهینه سازی(Seo)

طراحی سایت فروشگاهی باید به صورت کاملا بهینه برای بررسی موتور های جستجو انجام شده باشد چرا که غالب ترافیک ورودی و بازدیدکنندگان به وب سایت ها از طریق موتورهای جستجویی مانند گوگل انجام می گیرد.

این ویژگی تحت عنوان سئو بیان می شود که با انجام فعالیت های تخصصی مربوطه، طراحی سایت فروشگاهی در صدر نمایش نتایج جستجو ها قرار می گیرد که منجر به پر بازدید شدن سایت فروشگاهی خواهد شد و در واقع بالا رفت آمار بازدید سایت فروشگاهی در شناخته شدن فروشگاه و محصولات و درنتیجه فروش محصولات که هدف اصلی سایت فروشگاهی می باشد نقش بسزایی را ایفا می کند.

سایت داینامیک

بزرگ‌ ترین مزیت طراحی سایت فروشگاهی داینامیک، امکان به‌ روزرسانی آسان با دانش تخصصی اندک می باشد. می‌توان سایت را از هر دستگاه و در زمان و مکانی مدیریت نمود.

گنجاندن حجم وسیعی از اطلاعات در سایت فروشگاهی، صرفه جویی در زمان و هزینه بروز رسانی سایت فروشگاهی، انعطاف پذیری بسیار بالا، توزیع مدیریت وب سایت بین چند کاربر (بدون محدودیت )، امکان اضافه کردن امکانات سفارشی از مزایا طراحی سایت فروشگاهی به صورت داینامیک می باشد. زیرا که یک سایت فروشگاهی نیازمند ویرایش سریع مطالبی مانند تخفیف ها و موجودی محصولات، جدیدترین محصولات و… می باشد.

سایت ریسپانسیو

طراحی سایت فروشگاهی به صورت ریسپانسیو در واقع به نوعی از طراحی سایت است که اندازه سایت با توجه به وسیله ای که کاربر برای نمایش سایت از آن استفاده می کند تغییر می کند.

طراحی سایت فروشگاهی به روش واکنش‌گرا با لایه‌های انعطاف‌پذیر، طراحی های شناور، تصاویر انعطاف‌پذیر و مدیا کوئری‌های CSS۳ سازگار است. در واقع مخاطب شما به راحتی به وسیله گوشی تلفن همراه خود و یا لب تاب و… می تواند وارد سایت شده و از اطلاعات و اخبار سایت فروشگاهی مانند موجودی محصولات، جدیدترین محصولات و… مطلع شود.

برخی از امکانات طراحی سایت ورزشی :

 نتایج مسابقات و اطلاعات مربوط به آن

 وسایل و تجهیزات باشگاه

 دریافت آنلاین نتایج مسابقات و اطلاعات مربوط به لیگ های داخلی و خارجی

 معرفی اسامی تیم های داخلی و خارجی

 جدول برتری تیم های داخلی و خارجی

 اخبار مربوط به رشته ورزشی مربوطه

 ارائه اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان

 قرار دادن فیلم ها و تصاویر

 معرفی باشگاه

 معرفی رشته ورزشی از تاریخچه تا آموزش

 معرفی کادر باشگاه(هیئت مدیره، مربیان، ورزشکاران)

 نمایش افتخارات و امتیازات باشگاه

 جدول مسابقات

 امکان عضویت در باشگاه

 اخبار و مقالات ورزشی

 اعلام زمان برگزاری مسابقات

Share this post