Telegram: @oxinfd

Mobile: 09125771530

اخبار و مطالب

در حالی که افزایش رتبه سایت در نتیجه های جستجوی موتور گوگل همواره موثر می باشد، ولی بایست بدانید بالا بردن آمار بازدید وب سایت از شیوه های دیگر هم صورت می گیرد. پس بایست به راهکاری های عملی به منظور بالا بردن آمار بازدید وب سایت توجه خاصی کنید. این موضوع به منظور کسب و کارهای محدود و هم چنین طراحی سایت برای جذب مشتری خیلی راهبردی می باشد.

این کتاب با عنوان  آموزش طراحی صفحات وب مقدماتی مرجع مناسبی برای دانشجویان و کارآموزان طراحی وب می باشد.

این کتاب با عنوان مقدمه ای بر برنامه نویسی شیگرا مرجع مناسبی برای دانشجویان رشته فناوری اطلاعات و آن دسته از کسانی است که میخواهند در کوتاه ترین زمان ممکن با این درس آشنا شوند.

 درس ساختمان داده ها و الگوریتم ها یکی از بنیادین ترین درس های بسیاری از رشته های علوم پایه و مهندسی است. هدف این درس مطالعه و تحقیق در مورد روش های گوناگون ذخیره، نگهداری و بازیابی اطلاعات در یک سیستم کامپیوتری است به گونه ای که این اطلاعات بتوانند به طور کارآمد مورد استفاده قرار گیرند.

آموزش outlook

برای اتصال و به کارگیری نرم افزار Microsoft Outlook  به سرور ایمیل اکسین می بایست به روش مشروح این مطلب عمل گردد. این آموزش با استفاده از Office نسخه 2013 انجام شده ولی عملا در سایر نسخه ها نیز می بایست به این صورت انجام شود.

آدرس: تهران، خیابان بنی هاشم، پلاک 212، واحد 5
تلفن: 22500970 - 22314828 - 22503444
تمامی حقوق این وب سایت نزد گروه فناوری اطلاعات اکسین محفوظ می باشد.