آنالیز مطالب سایت

Which? Mortgage Advisers offer independent, impartial and expert advice to help consumers get the right mortgage deal. Which? Experts help by searching the market across thousands of different products from every available vendor and manage the application process for customers from start to finish. Which? advisers get paid salaries, not commission, so customers know that their recommendations are the right deal for them.

The core objectives of the campaign were to increase organic traffic and leads via the website in a particularly competitive insurance industry. Additionally, num wanted to improve visibility around the right content and sections, to help drive downloads and sign-ups for content marketing lead generation campaigns. Our focus was to establish num as the leading voice in employee benefits.

Client:
WebGeniusLab
Date:
December 15, 2018
Website:
yoursite.com
Category:
Digital
Share Project:

تحلیل محتوای سایت به مفهوم به دست آوردن نقاط قوت و ضعف یک سایت برای بهینه سازی و دسترسی به موفقیت سایت است. گاهی چند نکته ساده محتوا و بهینه سازی می تواند سبب پیشرفت و صعود رتبه سایت شود. بهبود سایت هم که به معنی پیشرفت و افزایش فروش است.

در حال حاضر بسیاری از شرکت های سئو به ارایه خدمات تحلیل سایت مشغولند و با کمک چند نرم افزار، اطلاعاتی را در اختیار مشتریان شان قرار می دهند. اما تحلیل محتوا یک علم و از زیر شاخه های علوم اجتماعی است که نیاز به تخصص و دانش ویژه دارد.

تحلیل محتوا به بررسی محتوای آشکار پیام‌های موجود در یک متن یا سایت می‌پردازد. در این روش محتوای آشکار و پیام‌ها به‌ طور نظام‌دار و کمّی توصیف می‌شود. از این ‌رو این روش را می‌توان روش تبدیل داده‌های کیفی به داده‌های کمّی قلمداد کرد.

در هر سایتی نقاط پنهانی هستند که باعث عدم خرید کاربران از سایت شما می‌شوند. اگر این بخش‌های سایت را پیدا نکنید و تغییرات لازم را انجام ندهید مطمئن باشید معجزه ای در فروش شما رخ نمی‌دهد.

تنها راه بدست آوردن این نقاط پنهان تحلیل رفتار کاربران در وب سایت و همچنین تحلیل محتوای منتشر شده توسط وب سایت شما است. توسط ابزارهای تحلیل وب سایت همچنین اصول تحلیل محتوا شما به آسانی می‌توانید نقاط پنهان سایت را بدست آورید و با برطرف کردن این نواقص تحولی در فروش خود ایجاد کنید.

در روند بازاریابی اینترنتی، شرکت هایی موفق هستند که بتوانند تحلیل سایت خود را انجام دهند. در واقع تحلیل سایت به شما امکان می دهد سایت خود را آنالیز کرده و بتوانید فرصت های تجاری را برای خود به همراه آورید.

در فرآیند تحلیل سایت تحلیل رقبا و نحوه عملکرد آنها هم بسیار مهم است، انجام این کار سبب می شود بفهمیم رقبا برای موفقیت خود چه کار می کنند و مسیر حرکت خود را سرعت بخشیم.

اگر به دنبال پیدا کردن مشکلات سایت خود هستید و می خواهید بازدید و فروش سایت خود را افزایش دهید و امکان بهبود مشکلات سایت خود را دارید، استفاده از سرویس تحلیل سایت کمک بسیار زیادی به وضعیت سایت شما خواهد کرد.

تحلیل محتوای سایت اشتباهات شما در انتخاب سوژه، عکس و نحوه نگارش محتوا را آشکار می کند. به این ترتیب می توانید مخاطب سنجی مناسبی داشته باشید و به درستی تصمیم بگیرید که چطور به نیازهای مخاطب پاسخ دهید و همچنین محبوب گوگل واقع شوید.